Боја за Принтер – SPECTRUM INK BLACK 100ML.

Боја за принтери

200 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004728 Категорија

Опис

Боја BLACK 100ML. за принтери : D78/D92/D120/DX4050/DX4450/DX5050/DX6050/DX7450/DX8450/DX9450/S20/SX100/SX105/SX2 00/SX205/SX400/SX405/Office BX300F/BX3450/SX600FW

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра