SPECTRUM INK CYAN 100ML.

Боја за принтери

200 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004730 Категорија

Опис

Боја CYAN 100 МЛ. за принтери :

D78/D92/D120/DX4050/DX4450/DX5050/DX6050/DX7450/DX8450/DX9450/S20/SX100/SX105/SX200/SX205/SX400/SX405/Office BX300F/BX3450/SX600FW

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра