Оптички Медиум – DVD-R 4.7GB 16x Verbatim 50pcs Wrap Matt Silver

DVD-R

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 001087 Категорија

Опис

Цената е за едно парче. DVD-R е диск за снимање што обезбедува капацитет од 4,7 GB. Во согласност со спецификациите на ДВД-Форум. Слој за снимање AZO.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра