Оптички Медиум – DVD-R PRINTABLE MAXELL

DVD-R PRINTABLE

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005890 Категорија

Опис

Цената е за едно парче. Maxell 16x Full Face Inkjet Printable DVD-R карактеристики: 4,7GB капацитет Компатибилен со 16x DVD уреди.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра