Далечински Управувач – DU-Vox LCD-1

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008585 Категорија

Опис

Модел: VOX LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра