Далечински Управувач – DU-Vestel 4846 LED

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010218 Категорија

Опис

Модел: VESTEL TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра