DU-Vestel 1082 LCD

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010213 Категорија

Опис

VESTEL LCD TV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра