Далечински Управувач – DU-Samsung RM-L800

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010034 Категорија

Опис

Модел: SAMSUNG LCD/LED TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра