Далечински Управувач – DU-Panasonic LCD RM-D1170

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008214 Категорија

Опис

Модел: PANASONIC LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра