Далечински Управувач – DU-Philips RM-D1000

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010081 Категорија

Опис

Модел:PHILIPS TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра