DS1307

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009680 Категорија

Опис

64 x 8, Serial, I2 C Real-Time Clock

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра