Конектор – DNC-105/1

Конектори

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004995 Категорија

Опис

DIN 5-пински Женски конектор.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра