DMB5211SY

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007365 Категорија

Опис

DAEWOO PROC. 42p.

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра