mk Macedonian

DBL2054D

Интегрални Кола

110 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007373 Категорија

Опис

ONE CHIP VERTICAL. DEFLECTION OUTPUT CIRCUIT

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра