Вентилатор – CY 203/A

Вентилатори

420 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004672 Категорија

Опис

Боја Црна Материјал Метал Напон 230 V Тип Брзина на вентилатор 2400 RPM Висина 80 mm Ширина 80 mm Струја 70 mA длабочина 25 mm Тип напон AC Проток на воздух 14 CFM Ниво на звук 35 dB(A).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра