Вентилатор – CY 202 Sunon Axial Fan AC 92 x 92 x 25 mm

This high-quality sleeve bearing fan is suitable for various application areas of electronics.

630 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 009727 Категорија

Опис

• Напон: 220-240 VAC • Фреквенција: 50-60 Hz • Проток на воздух: 29-36 CFM • Струја: 70-60 mA • Брзина: 2750 RPM • Бучава: 36-39 dBA •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра