CXP5034

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007362 Категорија

Опис

IC (CMOS)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра