CXA8038P-SNY

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008503 Категорија

Опис

RESONANCE MODE SWITCHING REGULATOR

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра