CX20106A-SNY

Интегрални Кола

17 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007934 Категорија

Опис

IR-FB, Empf.-Vorverst./receiver preamp

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра