CTV422M VE1

Интегрални Кола

120 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007361 Категорија

Опис

SDIP42 Philips

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра