CT-850/A1128

Врв за Леткум

645 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005923 Категорија

Опис

Nozzle BGA Nozzle A1128 QFP 14*20mm

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра