Кабел Коаксијален – CSBG0210BK500

Coax Cable | RG174 |

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004660 Категорија

Опис

Цената е за метар должен! РГ174 | 50 Ома | 25,0 m во котур | Коакс | ПВЦ | Боја Црна |

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра