Батерија – CR2354

Button cell 3V 530mAh

85 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004724 Категорија

Опис

Боја Сребрена напон 3 V(DC) Дијаметар 23 mm Систем Литиумски уред Различен капацитет 530 mAh Форма Копче Висина на ќелијата 5,4 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра