Конектор/Адаптер – CMP-USBADAP4 GB

USB 2.0 Hi-Speed Adapter

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

USB 2.0 адаптер со висока брзина USB 2.0 женски (тип А) во USB 2.0 женски (тип А)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра