Кабел со Конектори – USB to PS/2 Converter 2 ports

Converter

200 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 004936 Категорија

Опис

USB во 2 порти PS/2 конвертор USB A приклучок/2 x MDIN 6F 50cm кабел USB во PS/2 USB A приклучок/MDIN6F

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра