Прекинувач/Свич – TP-Link 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount Switch TL-SG1016D

TL-SG1016D

5,150 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 005870 Категорија

Опис

16 портен гигабитен свич, десктоп и за монтажа во рак кабинет.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра