Клешта – CMP-MODCRIMPL2 CCGP89510BU Crimp pliers

CAT5 / CAT5e / CAT6 / CAT6a / RJ10 / RJ11 / RJ45 | Cutting / Plier / Stripping | ABS / Steel | Blue

570 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008325 Категории ,

Опис

• Вклучени се повеќе ножеви за сечење и соголување на каблите пред стегање
• Лесна за користење
• Компатибилен со RJ45, RJ11 и RJ10 конектори.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра