Безжични Слушалки Bluetooth Nedis HPBT3052WT

Bluetooth® | Maximum battery play time: 2.5 hrs | Press Control | Charging case | Built-in microphone | Voice control support | White

490 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005741 Категорија

Опис

• Целосно безжичен дизајн
• Максимално време за репродукција до 2,5 часа
• Кутија за полнење – обезбедува 4 дополнителни полни полнења за слушалките
• Инстант поврзување и спарување – се поврзува и се спарува автоматски по првичното спарување
• Вграден микрофон – за разговор
• Технологија Bluetooth® 5.0 – за стабилна врска без пречки
• Интегрирана контрола – за паузирање/пуштање музика, одговарање/откажување/игнорирање на повици или користење гласовна контрола
• Полнењето трае само 2 часа – ви обезбедува 2,5 часа користење
• Индикатор за нивото на батеријата – кутијата за полнење го покажува нивото на батеријата преку LED-светилката

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра