АДСЛ Сплитер – CMP-ADSLSPLIT1

ADSL splitter

295 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004339 Категорија

Опис

CCA конектор 1- RJ11 (4/6) машки во конектор 2- RJ11 (4/6) машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра