Конектор/Адаптер – CMP-ADAP21

Конектори

95 ден

Достапност:

Нема на залиха

Опис

Конектор 1- VGA женско во Конектор 2- DVI-I 24+5p Машко

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра