CD4015BD

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007345 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=160ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра