CD40106BE

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007930 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=140ns at5.0V 

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра