Клешта за Бланкирање кабел Ronix RH-1812

Клешта за Бланкирање

350 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005716 Категорија

Опис

Димензија: 180мм Големина на жица за оголување: 0.25-6мм 2

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра