Конектор – CC-010B

Конектори

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002094 Категорија

Опис

RCA конектор пластичен со заштита за кабелот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра