Конектор – CC-007B

Конектори

15 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003249 Категорија

Опис

RCA конектор пластичен со заштита за кабелот.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра