Кабел со Конектори – CABLE-561

Кабли со Конектори

190 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002787 Категорија

Опис

1/2 HDMI Разделник 0.3m.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра