Кабел со Конектори – CABLE-551G/5.0

Кабли со Конектори

435 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005692 Категорија

Опис

Конектор 1- DVI-D 18+1p Машки, конектор 2- HDMI® конектор

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра