Кабел со Конектори – CABLE-5510 Apple cable 1m

USB Cable for Apple devices 1m Black

100 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

USB 2.0 кабел за полнење и синхронизација на Apple iPhone или iPad. Овозможува полнење и синхронизирање на вашиот iPhone или iPad со вашиот компјутер или MAC.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра