Кабел со Конектори – CABLE-551-10 VLCP34800B100

Кабли со Конектори

790 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005693 Категорија

Опис

DVI-D машки Single-Link (18+1 pin) во HDMI™ машки.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра