Кабел со Конектори – CABLE-542/2 CSGP02000BK20 SMA Cable

Кабли со Конектори

290 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров

Опис

Овој SMA антенски кабел е погоден за поврзување уреди како модеми, рутери и други уреди со антени.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра