Кабел со Конектори – CABLE-524/15

Кабли со Конектори

245 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003914 Категорија

Опис

SVHS машки конектор 2 SVHS машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра