Кабел со Конектори – CABLE-461 GB

Video adapter cable BNC

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005694 Категорија

Опис

Видео адаптер BNC во RCA (RG59)

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра