Кабел со Конектори – CABLE-460/0.2

Кабли со Конектори

35 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005503 Категорија

Опис

1 2x RCA машки конектор 2 RCA женски

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра