Кабел со Конектори – CABLE-458 VLAT22200B15

Stereo Audio Cable 3.5 mm Male – 2x RCA Male 1.50 m Black

40 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005271 Категорија

Опис

Овој стерео аудио кабел со 3,5 mm во RCA конектори може да се користи за поврзување како аудио конекција за уреди како што се MP3 плеер, мобилни телефони, со звучник или засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра