Кабел со Конектори – Nedis CABLE-458/5 CAGT22200BK50 Stereo Audio Cable

Stereo Audio Cable | 3.5 mm Male | 2x RCA Male | 5.0 m | Black

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 003289 Категорија

Опис

Стерео аудио кабел | 3,5 mm Машки | 2x RCA машки | 5,0 m | Црн

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра