Кабел со Конектори – CABLE-452/5 VLAP24200B50

Stereo Audio Cable 2x RCA Male – 2x RCA Male 5.00 m Black

155 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 003287 Категорија

Опис

1 2x RCA машки конектор 2 2x RCA машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра