Кабел со Конектори – CABLE-415

3.5mm stereo plug – 2x 3.5mm stereo sockets 0.20 m

50 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008172 Категорија

Опис

1 џек стерео машки 3,5 мм конектор 2 2x џек стерео женски 3,5 мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра