Кабел со Конектори – CABLE-413

Кабли со Конектори

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005461 Категорија

Опис

1 2x RCA машки конектор 2 џек стерео машки 6,35 мм

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра