Кабел со Конектори – CABLE-307 CAGP20475BK02

DIN Audio Cable | DIN 5-pin Female – 4x RCA Male | 0.2 m | Black

140 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008343 Категорија

Опис

Овој стерео аудио кабел со 5-пински DIN конектори е погоден за поврзување аудио уреди како касетофон, ЦД-плеер со засилувач.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра