Кабел со Конектори – CABLE-272

FireWire IEEE1394 digital video cable

180 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004346 Категорија

Опис

1 FireWire 6-пински машки конектор 2 FireWire 6-пински машки

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра